Ceremonia wręczenia dyplomów EMBA i IB BA

Ceremonia wręczenia dyplomów Absolwentom 25. edycji Studiów Podyplomowych EMBA UG i studiów licencjackich International Business

Z ogromną dumą Wydział Ekonomiczny w dniu 26 lipca 2024 r.  zorganizował ceremonię wręczenia dyplomów dla absolwentów 25. edycji studiów podyplomowych Executive MBA oraz studiów licencjackich International Business. Gala wręczania dyplomów naszym absolwentom  jest co roku najważniejszą uroczystością w kalendarzu akademickim Wydziału.

Ceremonia wręczenia dyplomów to znacznie więcej niż tylko formalne zakończenie studiów. To doskonała okazja do ponownego spotkania się z wykładowcami, kolegami z roku i przyjaciółmi. Jest to moment, w którym podtrzymujemy akademicką tradycję zakładania togi i biretu, a także czas refleksji nad zdobytymi podczas studiów wiedzą, umiejętnościami i relacjami. Wydarzenie to ma ogromne znaczenie dla całej społeczności akademickiej, podkreślając nie tylko ciężką pracę i zaangażowanie naszych studentów, ale także wkład nauczycieli akademickich oraz partnerów biznesowych, którzy aktywnie uczestniczą w kształceniu studentów EMBA i IB.

Serdecznie gratulujemy absolwentom EMBA, którzy przez dwa lata z zaangażowaniem i determinacją podjęli się wymagających studiów menedżerskich. Jesteście przykładem na to, że ciężka praca i pasja prowadzą do sukcesu. Dla Was ceremonia była nie tylko czasem celebracji, ale także okazją do spotkania z absolwentami z poprzednich lat. Mamy nadzieję, że dołączycie do grona naszych partnerów biznesowych i będziecie kontynuować współpracę z Wydziałem Ekonomicznym.

Program EMBA, zainaugurowany na Wydziale Ekonomicznym w 1997 roku, co roku przyciąga wybitnych profesjonalistów z różnych branż, stanowiąc prestiżowy krok w ich rozwoju zawodowym.

Więcej informacji o studiach podyplomowych EMBA UG:

Dla absolwentów studiów licencjackich International Business ceremonia była niezapomnianym momentem, aby świętować swoje osiągnięcia w gronie rodziny, przyjaciół i bliskich. Gratulujemy Wam ukończenia programu, który od 2008 roku zdobywa uznanie dzięki innowacyjnemu podejściu do nauczania międzynarodowych aspektów biznesu. W ciągu trzech lat zdobyliście wszechstronną wiedzę i umiejętności, które przygotowują Was do pracy zawodowej na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym.

Gratulujemy serdecznie Waszych doskonałych wyników i zapraszamy do kontynuacji edukacyjnej przygody na Wydziale Ekonomicznym, oferując studia magisterskie, podyplomowe, a w przyszłości również doktoranckie.

Ceremonia wręczenia dyplomów była niezapomnianym wydarzeniem, które nie tylko uhonorowało Wasze dotychczasowe osiągnięcia, ale także otworzyło przed Wami nowe możliwości. Zarówno absolwenci EMBA, jak i International Business mogą być dumni z tego, co osiągnęli. Bądźcie ambasadorami swojej Alma Mater, której drzwi zawsze pozostają dla Was otwarte.

Więcej informacji o kierunku International Business:

tekst Renata Orłowska, fot. Magdalena Jażdżewska-Gutta

Link do filmu.

Submitted on pt., 08/02/2024 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:21 by Importer Automatyczny