Wizyta studyjna w JJ Darboven

25.01.2022 r. odbyła się wizyta studyjna studentek specjalności MSM pod opieką dr hab. Anny Marii Nikodemskiej-Wołowik, prof. UG w JJ Darboven

25.01.2022 r. miała miejsce wizyta studyjna studentek II roku magisterskich studiów stacjonarnych na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalność Międzynarodowe Strategie Marketingowe na Wydziale Ekonomicznym UG, dzięki inicjatywie i pod opieką dr hab. Anny Marii Nikodemskiej-Wołowik, prof. UG.

Przedstawicielki uczelni zostały bardzo miło przyjęte w siedzibie przedsiębiorstwa.
Pan Prezes Maciej Matynia osobiście je przywitał, prezentując działania firmy w czasie trwającego 1,5 godz. spotkania. Pozostały czas (kolejne 1.5 godz.) wypełniło przedstawienie sposobu działania przedsiębiorstwa dokonane przez 3 inne osoby z załogi JJD.

Jak podsumowuje dr hab. Anna Maria Nikodemska-Wołowik, prof. UG:

„Spotkanie było niezwykle ciekawe, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem licznych dokonań JJ Darboven w zakresie stosowania niekonwencjonalnych form PR, wieloletniej realizacji koncepcji zrównoważonego rozwoju (jeszcze zanim ten termin był w Polsce znany), tworzenia trwałych więzi z branżą HoReCa, budowania portfolio marek na świecie i zapewniania bardzo wysokiej jakości świetnych produktów.

Ponadto uczestniczenie w procesie palenia kawy w rzemieślniczej palarni JJ Darboven, przystosowanej do wytwarzania produktów premium, było dla nas niezapomnianym doświadczeniem.”

Submitted on pon., 01/31/2022 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:16 by Importer Automatyczny