Dialog Obywatelski

Przedstawiciele Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają studentów i pracowników na dialog obywatelski, który odbędzie się 23 maja br. o godz. 15.00 w ECS

Dialog Obywatelski

Spotkanie organizowane jest przez Komisję Europejską, a odbędzie się w Gdańsku 23 maja o godzinie 15.00 w ECS.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pan ambasador Marek Prawda, Dyrektor Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Spotkanie ma charakter otwarty, będzie można nie tylko wysłuchać wystąpienia Pana ambasadora, ale także zadać pytanie, wziąć udział w dyskusji.
Celem Dialogów jest promowanie, informowanie i dyskutowanie o przyszłości Unii Europejskiej.

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w spotkaniu.

Submitted on pon., 05/20/2019 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:12 by Importer Automatyczny