14 XI studenci IB zwiedzali Sopot

Dzięki owocnej współpracy z Urzędem Miasta Sopotu studenci IB zwiedzali Sopot i Operę Leśną z przewodnikiem PTTK, p. A. Zygmuntem.

Dzięki współpracy z Urzędem Miasta Sopotu, nasi międzynarodowi studenci ze specjalności International Business mogli poznać barwną historię i mniej znane atrakcje miasta, w którym studiują. Studentom towarzyszyły: prof. UG, dr hab. Krystyna Żołądkiewicz, dyrektor IB oraz prof. UG, dr hab. Anna M. Nikodemska-Wołowik. Sopocki spacer ze wspaniałym przewodnikiem PTTK, p. Arkadiuszem Zygmuntem, zakończyła wizyta w Operze Leśnej i próby sił wokalnych na scenie obiektu. Pracownicy IHZ i studenci dziękują serdecznie wszystkim Organizatorom z nadzieją na  kolejne sopockie wydarzenia.

Submitted on pon., 12/04/2017 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:10 by Importer Automatyczny