State Street Academy

Zaproszenie dla studentów, spotkanie otwarte 1 marca 2016

Zapraszamy Studentów Wydziału Ekonomicznego do wzięcia udziału w pierwszym spotkaniu w ramach projektu Akademia State Street – programu szkoleniowego przeznaczonego dla studentów, realizowanego wspólnie przez Uniwersytet Gdański i State Street Bank Poland. Spotkanie będzie miało charakter wykładu otwartego, którego celem będzie przedstawienie zasad funkcjonowania firmy State Street oraz przybliżenie programu Akademii.
Wykład (w języku angielskim) odbędzie się 1 marca o godz. 15.00 w sali C-9 na Wydziale Zarządzania (Sala C-9 jest zlokalizowana w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym UG w Sopocie przy ul. Piaskowej 9).
Na zakończenie wykładu każdy jego uczestnik będzie mógł przystąpić do napisania testu kwalifikacyjnego, na podstawie którego wyłonionych zostanie 30 uczestników Akademii.

Submitted on ndz., 02/28/2016 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:09 by Importer Automatyczny