College of Europe na naszym Wydziale

Zapraszamy na spotkanie dotyczące studiów M.A. College of Europe oraz stypendiów Komisji Europejskiej, 10 grudnia 2015 r., godz. 15.00

Zapraszamy na spotkanie dotyczące studiów M.A. w College of Europe 10 grudnia o godzinie 15.00 w sali C202 Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

College of Europe z siedzibami w Brugii i Natolinie (Warszawa) kształci w zakresie ekonomii, prawa, stosunków międzynarodowych i interdyscyplinarnych studiów europejskich kończące się uzyskaniem tytułu Master of Arts (M.A).

Absolwentami kolegium są m. in. minister Rafał Trzaskowski, była premier Danii, Helle Thorning-Schmidt czy przewodniczący brytyjskiej Partii Liberalnej, Nick Clegg.

Dzięki zaangażowaniu rządu RP co roku wszyscy studenci z Polski otrzymują pełne stypendium pokrywające koszty nauki i zakwaterowania w Kolegium. Komisja Europejska funduje dodatkowe stypendia dla kandydatów zainteresowanych Polityką Sąsiedztwa UE oraz historią Europy.

Spotkanie prowadzone będzie przez przedstawiciela College of Europe.

Submitted on śr., 11/25/2015 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:08 by Importer Automatyczny