Rekrutacja na studia anglojęzyczne

Zapraszamy na studia stacjonarne II stopnia w języku angielskim International Business oraz Logistics and Mobility. Rejestracja w IRK trwa do 7 września 2024 r.!

Rekrutacja na studia anglojęzyczne na Wydziale Ekonomicznym UG

Zapraszamy na studia stacjonarne II stopnia w języku angielskim na kierunkach:

• International Business
  • Logistics and Mobility

Kierunek w języku angielskim „International Business”

Prestiżowy kierunek International Business powstał na bazie doświadczenia unikatowej specjalności prowadzonej na Wydziale Ekonomicznym od 2008 r.

Program studiów łączy w sobie między innymi zagadnienia związane z handlem międzynarodowym, marketingiem, transportem, finansami, globalizacją, relacjami biznesowymi na szczeblu międzynarodowym.

W ramach kierunku IB są również poruszane zagadnienia związane z różnicami kulturowymi w biznesie, co przygotowuje absolwentów do podjęcia pracy w zespołach zróżnicowanych pod względem kulturowym i językowym. Zajęcia prowadzone są w 100% w języku angielskim.

Opis kierunku International Business

Kierunek w języku angielskim „Logistics and Mobility”

Treści programowe zajęć oferowanych w ramach innowacyjnego i praktycznego anglojęzycznego kierunku „Logistics and Mobility” dostarczają wiedzy oraz kształtują umiejętności z zakresu tworzenia koncepcji, oceny możliwości konkurencyjnych przedsiębiorstwa, stosowania metod i narzędzi w celu usprawniania, racjonalizacji, restrukturyzacji i optymalizacji procesów gospodarczych w przedsiębiorstwie ze szczególnym uwzględnieniem procesów logistycznych.

Stacjonarne studia II stopnia w języku angielskim
Logistics and Mobility prowadzone są pod patronatem
Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki.

Opis kierunku Logistics and Mobility

Ważne terminy dla kandydatów na studia na kierunkach International Business oraz Logistics and Mobility:

Zakończenie rejestracji 2024-09-07 23:59:59
Ogłoszenie listy kandydatów 2024-09-10 11:00:00
Donoszenie dokumentów do 2024-09-16 (do godz. 17:00)
Lista przyjętych 2024-09-16 17:05:00

ZAPRASZAMY NA WYDZIAŁ EKONOMICZNY! DOŁĄCZ DO NAS!

Kliknij, aby przejść na stronę Internetowej Rekrutacji Kandydatów

DYŻURY WYDZIAŁOWEJ KOMISJI REKRUTACYJNEJ:

Dyżury Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej na Wydziale Ekonomicznym UG

ZASADY REKRUTACJI:

Zasady rekrutacji na kierunki na Wydziale Ekonomicznym

Submitted on wt., 08/06/2024 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:21 by Importer Automatyczny