Zaczynamy XII edycję studiów z ACCA na WE!!!

Dołącz do nas na studiach magisterskich na kierunku Ekonomia. Zostań członkiem Association of Chartered Certified Accountants i specjalistą w świecie finansów.

Na WE rusza XII edycja studiów ACCA!!!

Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego jest jednym z trzech wydziałów w Polsce, które jako pierwsze podjęły współpracę z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) już w 2013 roku. ACCA to prestiżowa międzynarodowa organizacja zrzeszająca specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.

• Jako jeden z niewielu programów na uczelniach posiadamy akredytację dla wszystkich 9 egzaminów z poziomu ACCA Fundamentals.

• Oznacza to, że student kończący program ACCA na Wydziale Ekonomicznym ma zaliczone wszystkie egzaminy z tego poziomu.

• Program studiów oparty o kwalifikację ACCA współtworzony jest ze specjalistami z zakresu finansów, podatków, rachunkowości i audytu — wieloletnimi praktykami i członkami ACCA.

• Nasi absolwenci z powodzeniem rozwijają swoją karierę w finansach w Polsce i za granicą w takich spółkach jak EY, PwC, State Street, S&P Global oraz międzynarodowych bankach.

• Dołącz do nas na niestacjonarnych studiach magisterskich na kierunku Ekonomia (studia w języku polskim).

Informacja o modułach finansowych: link

Informacja o rekrutacji: link

The ACCA story: link

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania:

Opiekun ścieżki finansowej

dr hab. Anna Blajer-Gołębiewska, prof. UG

e-mail: a.blajer@ug.edu.pl

Submitted on czw., 07/25/2024 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:21 by Importer Automatyczny