Profesorowie wizytujący UG

W IV edycji uniwersyteckiego konkursu "Profesorowie wizytujący UG" finansowanie uzyskały 2 wnioski zgłoszone przez pracowników Wydziału Ekonomicznego

Sukces WE w konkursie "Profesorowie wizytujący UG"

Z wielką przyjemnością informujemy, że w IV edycji uniwersyteckiego konkursu "Profesorowie wizytujący UG" finansowanie uzyskały dwa wnioski zgłoszone przez pracowników Wydziału Ekonomicznego.

Program „Profesorowie wizytujący UG” zyskał duże uznanie wśród pracowników Uniwersytetu Gdańskiego, realizujących działalność naukową lub/oraz dydaktyczną we współpracy z zagranicznymi badaczami.

W IV edycji konkursu złożono aż 38 wniosków. Wśród laureatów zwycięskich wniosków dotyczących programu zagranicznych profesorów wizytujących, znalazło się 14 naukowców z 12 krajów (RPA, Niemiec, Kanady, Iranu, Stanów Zjednoczonych, Kolumbii, Uzbekistanu, Japonii, Norwegii, Holandii, Rwandy i Austrii).

Submitted on pt., 01/26/2024 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:20 by Importer Automatyczny