Obrona rozprawy doktorskiej

24.11.2023 - publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Daniela Böhlicha

Przewodniczący i Rada Dyscypliny Ekonomia i finanse Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że w dniu 24 listopada 2023 r. o godz. 14:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej w dyscyplinie ekonomia i finanse - w trybie telekonferencji poprzez MS Teams.

mgr. Daniela BÖHLICHA

na temat: "THE FACTORS INFLUENCING THE PERFORMANCE OF FAMILY BUSINESSES IN GERMANY - EMPIRICAL SURVEY"

Promotor:

• dr hab. Ewelina Sokołowska
    Uniwersytet Gdański

Recenzenci:

• dr hab. Elżbieta Bukalska
    Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
  • dr hab. Jacek Jaworski
    Uniwersytet WSB Merito w Gdańsku
  • dr hab. Michał Pietrzak
    Politechnika Gdańska

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w publicznej obronie rozprawy doktorskiej proszone są o przesłanie wiadomości e-mail na adres e.krukurka@ug.edu.pl do dnia 23 listopada 2023 r.

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie, ul. Armii Krajowej 110.

Rozprawa doktorska, recenzje oraz streszczenie dysertacji zostały opublikowane na stronie Uniwersytetu Gdańskiego.

Submitted on czw., 11/09/2023 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:19 by Importer Automatyczny