Nagroda im. prof. Dmochowskiego

Doktor Leszek Reszka laureatem pierwszej edycji Nagrody Specjalnej Rektora UG im. Profesora Tadeusza Dmochowskiego

Podczas I Gali Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego zostały wręczone nagrody im. profesora Tadeusza Dmochowskiego dla pracowników wyjątkowo wspierających działalność studencką i doktorancką.
Jednym z laureatów jest dr Leszek Reszka z Katedry Logistyki Naszego Wydziału.

Serdecznie gratulujemy!

Niedługo minie rok od niespodziewanej śmierci Dziekana WNS, który był wielkim przyjacielem społeczności studenckiej i doktoranckiej. By uczcić pamięć profesora Dmochowskiego, Parlament Studentów i Rada Doktorantów UG zawnioskowały o utworzenie nagrody właśnie jego imienia.

Relacja z I Gali Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej Uniwersytetu Gdańskiego

Submitted on pt., 01/27/2023 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:18 by Importer Automatyczny