Akademia ING

Akademia ING to cykl wykładów i warsztatów dla studentów dotyczących tematyki bankowej i okołobankowej prowadzony w Regionie Korporacyjnym Gdańsk ING Banku Śląskiego

Od kilku lat w Regionie Korporacyjnym Gdańsk ING Banku Śląskiego S.A. prowadzona jest inicjatywa „Akademia ING”.

Akademia ING to cykl wykładów i warsztatów dotyczących tematyki bankowej i okołobankowej.

Zapraszamy do udziału w „Akademii ING", gdzie zajęcia odbywają się w przestrzeniach biurowych, tak, aby studenci mieli możliwość bycia blisko świata bankowości.

Oto link do formularza rekrutacyjnego:

Więcej informacji na temat "Akademii ING:
Wydział Ekonomiczny UG | Sopot | Facebook

Zapraszamy także do udziału w zajęciach „Tajniki praktycznej bankowości" prowadzonych w semestrze letnim jako przedmiot do wyboru na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Doświadczenie wielu lat współpracy bazuje na umowie ING Banku Śląskiego oraz Wydziału Ekonomicznego UG.

Submitted on pt., 01/13/2023 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:18 by Importer Automatyczny