#niechzyjenauka Konkurs Fotograficzny

Przyjdź 1.10 na inaugurację Roku Akademickiego Uczelni Fahrenheita, zrób zdjęcie z uroczystości na Starym Mieście, a następnie podziel się nim na Twoim Instagramie

Weź udział w wielkim święcie gdańskiej nauki! Przyjdź na inaugurację Roku Akademickiego Uczelni Fahrenheita, zrób zdjęcie z uroczystości na Starym Mieście, a następnie podziel się nim na Twoim Instagramie.

Oznaczając post, stories lub reels, prezentujący pochód Fahrenheita lub inne ważne momenty tego wydarzenia, hashtagami #niechzyjenauka i #uniwersytetgdanski masz szansę wygrać atrakcyjne nagrody w postaci gadżetów uniwersyteckich.

Szczegółowy regulamin znajdziesz tutaj

Więcej informacji na stronie CASiD UG

Submitted on śr., 09/28/2022 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:17 by Importer Automatyczny