Rozstrzygnięcie konkursu PTE 2019/2020

Absolwent Wydziału Ekonomicznego UG, Pan Tomasz Drosio zwycięzcą XXIII edycji Konkursu Prac Magisterskich

W dniu 12 lutego 2020 r., w siedzibie polskiego Towarzystwa Ekonomicznego Oddział w Gdańsku została rozstrzygnięta XXIII edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana oraz XVI edycja Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza za rok 2019.

Kapituła Konkursowa przyznała główną nagrodę w XXIII edycji Konkursu Prac Magisterskich absolwentowi Wydziału Ekonomicznego:

• Panu Tomaszowi Drosio - za pracę nt. „Wpływ MSSF 9 na sprawozdawczość finansową banków w Polsce”.
    Praca napisana pod kierunkiem dr Anny Blajer-Gołębiewskiej, Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny, Katedra Mikroekonomii.

Ponadto równorzędne wyróżnienia przyznano następującym osobom:

• Pani Adriannie Wełk - praca nt. „Konwergencja realna regionów Unii Europejskiej z wykorzystaniem ekonometrii przestrzennej”.
    Praca napisana pod kierunkiem dr hab. Joanny Wolszczak – Derlacz, Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii
  • Panu Robertowi Wasilewskiemu - praca nt. „Wpływ polityki pieniężnej i fiskalno - budżetowej na główne wskaźniki wzrostu gospodarczego”.
    Praca napisana pod kierunkiem prof. UG, dr hab. Henryka Ćwiklińskiego, Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny, Katedra Polityki Gospodarczej

Kapituła Konkursowa przyznała główną nagrodę w XVI edycji Konkursu Prac Licencjackich:

• Pani Agacie Michałowskiej - praca nt. „Problemy analizy optymalnego sposobu użytkowania nieruchomości”.
    Praca napisana pod kierunkiem dr Dariusza Trojanowskiego, Uniwersytet Gdański, Wydział Zarządzania

Ponadto równorzędne wyróżnienia przyznano następującym osobom:

• Pani Paulinie Szmidka - praca nt. "Atrakcyjność usług bankowości mobilnej na przykładzie oferty wybranych banków w Polsce”
    Praca napisana pod kierunkiem dr Sławomira Antkiewicza, Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny, Zakład Międzynarodowych Rynków Finansowych
  • Pani Adriannie Podgórskiej - praca nt.  „Znaczenie aspektów behawioralnych w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych na przykładzie anomalii rynkowych”.
    Praca napisana pod kierunkiem dr Łukasza Dopierały, Uniwersytet Gdański, Wydział Ekonomiczny, Zakład Międzynarodowych Rynków Finansowych

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Submitted on pt., 02/14/2020 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:14 by Importer Automatyczny