Studiuj w Kobe

Uniwersytet w Kobe w Japonii zaprasza na specjalne egzaminy wstępne do programu magisterskiego w Graduate School of Economics

Uczelnia partnerska Wydziału Ekonomicznego - Uniwersytet w Kobe, Japonia - do dnia 19 kwietnia 2019 r. przyjmuje zgłoszenia na specjalne egzaminy wstępne do programu magisterskiego w Graduate School of Economics.

Oferta skierowana jest do osób, które ukończą studia pierwszego stopnia do 30 września 2019 r. oraz otrzymają rekomendację Dziekana Wydziału.

Niezbędne dokumenty aplikacyjne:

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z dr hab. Krystyną Żołądkiewicz, prof. nadzw. w p. 336 w godzinach konsultacji.

Submitted on śr., 03/20/2019 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:12 by Importer Automatyczny