Jak zapewnić bezpieczeństwo energetyczne Polski?

Panel dyskusyjny organizowany przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego oraz Towarzystwo Ekonomistów Polskich

"Jak zapewnić bezpieczeństwo energetyczne Polski?" to panel dyskusyjny organizowany przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego oraz Towarzystwo Ekonomistów Polskich.      O zasadach prowadzenia polityki zmierzającej do zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego kraju, o pojmowaniu polityki bezpieczeństwa energetycznego w Polsce, o szansach i zagrożeniach oraz skutkach dotychczasowych działań wypowiedzą się uznani eksperci:

• Tomasz Lubicki - ekspert rynku energii
  • Jan Stefanowicz, kancelaria Juris, TEP
  • Henryk Woźniak, prof. UG

Podczas panelu prelegenci i organizatorzy są do dyspozycji publiczności oraz dziennikarzy. Zapraszamy.

09 kwietnia 2018 o godzinie 11:30, w auli "A".
Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Armii Krajowej 119/121, Sopot

Submitted on śr., 04/04/2018 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:11 by Importer Automatyczny