Spotkanie z Prezydentem Miasta Sopotu

16 stycznia 2018 roku studenci I roku II stopnia specjalności International Business wzięli udział w spotkaniu z Prezydentem Sopotu, Panem Jackiem Karnowskim. Spotkanie odbyło się w Urzędzie Miasta, w Sali Rady Miasta Sopotu. Studentom towarzyszyły: prof. zw. dr hab. Ewa Oziewicz (Dyrektor Instytutu Handlu Zagranicznego), dr hab. Anna Maria Nikodemska-Wołowik, prof. UG (Zastępca Dyrektora IHZ) oraz dr Magdalena Mosionek-Schweda (Koordynator specjalności International Business). W trakcie przeprowadzonej przez Pana Prezydenta 1,5-godzinnej prezentacji studenci mieli możliwość zapoznania się z kwestiami dotyczącymi podziału regionalnego Unii Europejskiej oraz Polski, poziomu rozwoju poszczególnych regionów, a także źródeł finansowania samorządów w Polsce. Zagadnienia te były szczególnie interesujące dla studentów pochodzących spoza UE, w tym między innymi z Etiopii, Meksyku, Rosji, Turcji, Ukrainy. Pan Prezydent opowiedział studentom o atrakcjach Sopotu oraz najważniejszych inwestycjach, dzięki którym Sopot jest wyjątkowym miejscem do mieszkania, pracy oraz nauki. Serdecznie dziękujemy Panu Prezydentowi, Pani Katarzynie Choczaj oraz Pracownikom Urzędu Miasta za miłe przyjęcie.

Submitted on pon., 01/22/2018 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:10 by Importer Automatyczny