Konkurs „Gdyński Biznesplan”

Konkurs „Gdyński Biznesplan”
Przyjdź na spotkanie i dowiedz się, jak wygrać 30 tysięcy złotych!

Wystartowała 16. edycja konkursu „Gdyński Biznesplan”. Tym razem Miasto Gdynia zaprasza do udziału wyłącznie studentów. Na zwycięzcę czeka 30 tysięcy złotych i inne cenne nagrody. Wszystkiego na temat konkursu dowiesz się na spotkaniu, które odbędzie się w poniedziałek 22 stycznia, o godz. 14.30 w Auli D na Wydziale Ekonomicznym UG. Zapraszamy!

W spotkaniu, którego gospodarzami – w imieniu prof. UG, dr hab. Moniki Bąk – Dziekana Wydziału Ekonomicznego - będą dr Magdalena Markiewicz, prodziekan ds. rozwoju i współpracy z biznesem oraz dr Tomasz Gutowski, prodziekan ds. kształcenia, wezmą udział m.in.:

• Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni
  • Łukasz Osowski, laureat I edycji konkursu Gdyński Biznesplan 2003 i juror tegorocznej, współtwórca syntezatora mowy Ivona.

W konkursie „Gdyński Biznesplan” mogą wziąć udział studenci wszystkich rodzajów studiów: stacjonarnych, zaocznych, podyplomowych, licencjackich, magisterskich czy doktoranckich. Zgłoszenia można składać do 31 stycznia 2018 r. wypełniając formularz na tej stronie

Autorzy pomysłów zakwalifikowanych do kolejnego etapu będą mogli wziąć udział w szkoleniach i warsztatach, podczas których dowiedzą się m.in.: jak skonstruować dobry biznesplan, jak zbadać rynek, jak szacować budżet, jak promować swoją firmę, produkty i usługi, jak dobrze prezentować biznesowe pomysły, na jakie aspekty prawne trzeba zwrócić uwagę prowadząc firmę. Zwieńczeniem tego etapu będzie złożenie gotowych biznesplanów. Autorzy najlepszych zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury.

Konkurs „Gdyński Biznesplan” organizowany jest przez Miasto Gdynia od 2003 r. Jego celem jest promocja przedsiębiorczości oraz wsparcie osób, które swoją przyszłość wiążą z własną działalnością gospodarczą, ale nie posiadają jeszcze odpowiedniego zaplecza (środków, lokalu, know-how). Głównymi partnerami konkursu są bank PKO BP, Thomson Reuters oraz RADMOR.

Do udziału w XVI edycji Konkursu można się zgłosić do 31 stycznia 2018 r. Zgłoszenia są przyjmowane wyłącznie na formularzu zgłoszeniowym on-line:

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE
HARMONOGRAM KONKURSU

Uczestnik Konkursu może złożyć tylko jeden formularz zgłoszeniowy. W przypadku zgłoszenia jednego pomysłu biznesowego przez zespół, każdy z członków zespołu musi być aktywnym studentem i wypełnić odrębny formularz zgłoszeniowy (wpisując ten sam tytuł biznesplanu).

ZAPRASZAMY NA FACEBOOK.COM/GDYNSKIBIZNESPLAN

Submitted on śr., 01/17/2018 - 00:00 by Importer Automatyczny Changed on pt., 09/13/2024 - 11:10 by Importer Automatyczny